VIDEO Tormihoiatus: Poola esiründaja on Eesti-mängu eel tippvormis

Toimetas Ville Arike
Robert Lewandowski oli esmaspäeval Varssavis antud Poola koondise pressikonverentsil heas tujus. Foto: LESZEK SZYMANSKI / EPA / Scanpix

Eesti jalgpallikoondist ootab neljapäeval Varssavis ees EMi play-off-mäng Poolaga, vastaste suurim staar Robert Lewandowski läheb sellele vastu tippvormis.

Lewandowski koduklubi Barcelona kohtus Hispaania liigas viimati võõrsil Madridi Atleticoga, kes mõni päev varem oli kindlustanud koha Meistrite liiga veerandfinaalis. 35-aastase poolakast ründaja vedamisel võttis Barca aga 3:0 võidu ja tõusis turniiritabelis teiseks.

Lewandowski oli osaline kõigi kolme värava sünnis, lüües ühe ise ja andes ülejäänute eel tulemusliku söödu. Skoor avati 38. minutil, mil Lewandowski mängis palli täpselt Joao Felixi jalale ja too saatis palli väravavahist vabaks jäänud tagumisse nurka.