Vitoria ajaleht: Kotsar mängib oma Baskonia-aja kõige kehvemat korvpalli

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Maik-Kalev Kotsar (palliga) viskas Partizani vastu kaks punkti ja mängis vaid kümme minutit. Foto: Andrej Cukic/Epa/Scanpix

Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubi Vitoria Baskonia kaotas sel nädalal korvpalli Euroliiga topeltvoorus mõlemad mängud. Kohalik ajaleht Noticias de Alava toob ühe süüdlasena välja just meie koondise tsentri.

Seljataha jäid üsna sarnased partiid. Eriti Kotsari vaates. Baskonia sai teisipäeval 83:87 lüüa Belgradi Partizanilt, kaks päeva hiljem 76:94 Kaunase Žalgiriselt. Mõlemad matšid toimusid võõral väljakul.

Eesti koondise keskmängija kuulus mõlemal puhul algviisikusse. Serbias piirdus ta 10, Leedus veidi vähem kui 13 minutiga. Žalgirise vastu sai Kotsar teisel poolajal võimaluse alles siis, kui asjad olid otsustatud, Belgradis usaldas pealik Duško Ivanovic teda napilt poolteist minutit.