JÄRELVAADATAV TalTech ei loovutanud pingelises heitluses Raele geimigi

Sport

Eesti naiste võrkpalli meistrivõistluste teise finaalkohtumine TalTechi ja Rae Spordikool/VIASTONi vahel lõppes esimeste 3:0 (25:23, 25:23, 25:21) võiduga.

Kolme võiduni peetavas finaalseerias haaras juhtohjad endale TalTech, kes jäi avamängus peale 3:1 (25:10, 21:25, 25:17, 25:16).

Võitjate resultatiivseim oli tolles mängus Nette Peit, kes tõi 21 punkti, Marily Lass toetas teda 14 ja Kätriin Põld 11 punktiga.

Pärast mängu tõdes Lass, et nende jaoks kulges mäng oodatult: «Suutsime enda stabiilsust kogu mängu vältel hoida. Mõned lahtised pallid olid need, mida oleksime saanud paremini teha.»

Rael tuli tolles kohtumises läbi ajada tavapärase liidri Liis Kiviloota. Nende resultatiivseimad olid Merili Kõrvel (18) ja Silvia Pertens (9).

Kõrvel kommenteeris pärast mängu volley.ee-le, et teises geimis tegi naiskond hea esituse: «Kahju, et kaotasime, aga vähemalt saime kätte ühe geimi ja see geim oli ilus.»

Finaalseeria kolmas mäng on planeeritud 10. aprillile (kell 19) ning peetakse taas TalTechi Spordihoones.