Rünnakul hätta jäänud Žalgirise unistus sai põhimõtteliselt lõpu

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Monaco sai väga hästi hakkama Žalgirise liidri Keenan Evansi (palliga) pidurdamisega. Foto: bczalgiris/Facebook

Korvpalli Euroliigas kadus Kaunase Žalgirisel põhimõtteliselt võimalus jõuda kohamängudele. Põhiturniiri eelviimases ringis kaotati võõrsil 66:69 Monacole.

Leedu suurklubi jaoks algas matš paraja ehmatusega. Esimese peaaegu kaheksa minutiga visati vaid neli silma, kõik tulid Dovydas Giedraitiselt. «Tasuks» 11-punktiline kaotusseis. Avaveerandi lõpuks saadi siiski haavale plaaster peale – 20:11.

Pigem lihtsamaid, üks-üks lahendusi otsima hakanud Žalgiris sai järjest paremini mängu sisse. Veerandtunnise mängu järel oligi vahe vaid viis punkti. Avapoolaja lõpp kuulus siiski kaitses omad vastukäigud leidnud Monacole – 39:29.