Karl Mihkel Eller

Evald Tipneri jalgpalli karikavõistlustel tehti teisipäeval algust veerandfinaalidega. Esimesena pääses poolfinaali Tallinna FCI Levadia, alistades Sportland Arenal 2:1 Tallinna FC Flora.

Mullune finalist Flora pääses kohtumist Erko Jonne Tõugjase 37. minuti väravast juhtima ning sai lühikesele puhkepausile minna 1:0 eduseisus. Teise poolaja kolmandal minutil lõi kiire viigivärava Levadia ründaja Mihkel Ainsalu.

Kohtumise lõpus võis hakata tunduma, et lõpplahendus selgub lisaajal või koguni penaltiseerias, kuid viimastel minutitel määras kohtunik Kevin Kaivoja Levadiale penalti, kui nende ründaja tõmmati trahvikastis maha.