MEISTRITE LIIGA City ei lasknud Realil kodus lustida, Arsenal leppis Bayerniga viiki

Karl Mihkel Eller
Manchester City mängija Phil Foden kostitas Madridi Reali võõrsil tõelise iluväravaga.
Manchester City mängija Phil Foden kostitas Madridi Reali võõrsil tõelise iluväravaga. Foto: Violeta Santos Moura/Reuters/Scanpix

Euroopa jalgpalli Meistrite liigas alustati teisipäeva õhtul veerandfinaalidega. Esimesed kohtumised Madridi Reali ja Manchester City (3:3) ning Londoni Arsenali ja Müncheni Bayerni (2:2) vahel lõppesid viigiga.

Madridi Real – Manchester City 3:3 (12. Ruben Dias (o.v.), 14. Rodrygo, 79. Federico Valverde – 2. Bernardo Silva, 66. Phil Foden, 71. Joško Gvardiol)

Mäng sai kõva hoo sisse juba esimesel minutil, sest City üllatas Madridi mängu avarünnakuga. Poolkaitsja Jack Grealish võeti Aurelien Tchouameni poolt 32. sekundil kollase kaardi hinnaga maha. Karistuslööki läks teisel minutil lööma Bernanrdo Silva, kes pani teele terava löögi, pall läks vasakusse ette posti ning Reali väravavaht Andrei Lunin ei suutnud seda ära tõrjuda.