Jalgpallimaailma kuumim paar: üks on polüglott, teine ei lõpetanud kooligi

Postimees Sport
Copy
Maailma seksikamaks jalgpalluriks peetav Alisha Lehmann on taas õnnelikus suhtes.
Maailma seksikamaks jalgpalluriks peetav Alisha Lehmann on taas õnnelikus suhtes. Foto: EPA / ENNIO LEANZA / SCANPIX

Maailma seksikamaks jalgpalluriks peetav Alisha Lehmann on taaskord õnnelikus suhtes Brasiilia koondislase Douglas Luiziga. Seejuures on nad pärit täiesti erinevast keskkonnast.

Viimastel aastatel maailma seksikamaks jalgpalluriks peetav Lehmann ja Brasiilia jalgpallitäht Luiz olid paar ka mõned aastad tagasi, ent 2022. aasta sügisel mindi lahku. Noored on end aga taaskord leidnud.

Inglismaa jalgpalliklubis Aston Villas leiba teenivad Lehmann ja Luiz on enda sõnul jälle koos õnnelikud. «Inimesed ütlevad, et oleme kuulsuste paar, ent ise peame enda suhet täiesti normaalseks. Veedame enamiku oma ajast kodus. Samas ei väldi me inimesi. Käime väljas söömas, mängime bowling'ut või teeme kaupluses oste. Saame neid asju täiesti rahulikult teha. Elame Inglismaal hästi,» lausus Brasiilia pallivõlur Luiz.

25-aastane brasiillane tõdes, et tema elukaasalane on talle olnud suureks abiks Inglismaal kohanemisel. Nimelt aitas šveitslanna, kes räägib soravalt viit keelt, õppida Luizil inglise keelt. Inglise keele oskuses piisavale tasemele jõudmine lahendas ka noorte vahel huvitava probleemi.

«Kui ei oska ühises keeles rääkida, siis ei saa isegi vaielda, eks ole. Kui meil on erimeelsused, siis saame need nüüd normaalselt lahendatud. Enne pidin kasutama telefoni tõlkimiseks ja esimesel vaidlusel ei saanud ma sõnagi suust välja. See pidi viivitamatult muutuma,» lisas Luiz, kes enda teatel räägib soravalt kolme keelt: portugali, inglise ja hispaania keelt.

«Pole paha, kui arvestada, et ma pole isegi kooli lõpetanud.»

Märksõnad

Tagasi üles