Mariel Gregor
Joel Lindpere (vasakul).
Joel Lindpere (vasakul). Foto: SCANPIX

Kolmandat aastat USA kõrgliigas New York Red Bullsis mängiv jalgpallur Joel Lindpere sekkus eile hilisõhtul mängu vahetusest ja andis ühe väravasöödu.

Red Bulls kohtus võõrsil Columbuse Crew meeskonnaga ning sai kahe kaotuse kõrvale kolmanda järjestikuse võidu, alistades vastased 4:1, kirjutab Soccernet.ee. Kaks väravat lõid nii Kenny Cooper kui ka Thierry Henry, kes paikneb seitsme tabamusega väravaküttide edetabelis esikohal.

Red Bulls tegi selles kohtumises vaid ühe vahetuse, tuues 80. minutil sisse Lindpere. Bulls oli sel hetkel 3:0 eduseisus. 89. minutil lõid vastased auvärava, kuid viimasel minutil pani mängule kauni punkti Henry tabamus eestlase söödust.

Vaata kohtumise tipphetki. (Eestlase väravasööt videos alates 6.30).