Suur pohmell jättis abielluma pidanud jalgpallitähe piinlikusse olukorda

Karl-Joosep Küngas
Copy
Jackson Irvine tähistab koos oma elukaaslasega St. Pauli tõusmist 1. Bundesligasse. Kui kõik läheb õnneks, siis peagi sõuavad nad ka abieluranda.
Jackson Irvine tähistab koos oma elukaaslasega St. Pauli tõusmist 1. Bundesligasse. Kui kõik läheb õnneks, siis peagi sõuavad nad ka abieluranda. Foto: AFP / Axel Heimken / SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa klubikaaslane Jackson Irvine sattus juubeldamisega liiga hoogu.

Teatavasti õnnestus Metsal ja Irvine'il aidata läinud nädalal kindlustada St. Pauli meeskonnal tõus Saksamaa kõrgliigasse. Tegemist on kogu meeskonnale väga suure saavutusega, kuna viimati mängiti Saksamaa tugevaimal liigatasemel 2011. aastal.

31-aastane Irvine ei varjanudki, et tema võttis end pärast edasipääsu tagamist väga vabalt. Koos elukaaslase Jemillaga pidutseti koguni kaks päeva jutti. Seda isegi olukorras, kus paari ootas täna abielu registreerimine.

Paar suutiski end piisavalt kokku võtta, et Saksamaalt Taani abielu registreerima sõita. Kahjuks selgus peagi piinlik tõsiasi, et nende dokumendid ununesid Saksamaale. Nõnda jäigi abielu ametlikult sõlmimata, ent seda viga minnakse esmajoones Saksamaal parandama.

«Proovime homme uuesti! Aga pidu saab ikkagi täna peetud!» lausus jalgpalluri elukaaslane sotsiaalmeedias.

Tagasi üles