VIDEO JA GALERII Kuidas jooksutreeningutega alustada? Fosti annab nõu!

Postimees Sport
Copy

20.-26. mai toimub traditsiooniline terviseradade «Jooksunädal», mille raames annavad jooksutreenerid 60 tasuta jooksutundi.

Jooksutrennide juhendajad jagavad häid nõuandeid, kuidas jooksmisega alustada ja milliseid jooksuharjutusi võiksid harrastajad teha selleks, et jooksmine lihtsam ja kiirem oleks. Jooksutundidesse on oodatud nii jooksmisega alustavad huvilised, kui ka need, kes juba mõnda aega jooksmisega on tegelenud. Maikuu on ideaalne aeg jooksmisega alustamiseks ning Swedbanki Tallinna Maratoniks jooksusammu timmimiseks!

Tasuta jooksutreeningutele saab registreeruda Scult äpi kaudu või lihtsalt viis minutit enne trenni algust kohale tulla.

Vaata järgnevalt, millal ja kelle juhendamisel jookstunnid toimuvad!

HARJUMAA
20. mai, kell 17:00 Järve terviseraja Merko parkla / juhendaja Roman Fost
20. mai, kell 18:00 Kalamaja pargi kabel / juhendaja Marika Minlibajeva
20. mai, kell 18.30 Kangru terviseraja korvpalliväljak / juhendaja Indrek Vaher
21. mai, kell 18:00 Merimetsa Terviserada (Paldiski mnt poolne parkla) / juhendaja Jürgen Soo
21. mai, kell 18:00 Saku terviseraja suusamaja / juhendaja Maile Mangusson
21. mai, kell 18:00 Kiili pargi terviserada / juhendaja Janar Säkk
22. mai, kell 16:00 Keila Terviseraja parkla / juhendaja Urmas Paejärv
22. mai, kell 18:15 Merimetsa Terviserada (Paldiski mnt poolne parkla) / juhendaja Jürgen Soo
22. mai, kell 18:15 Saue Sarapiku terviseraja jõulinnak / juhendaja Anniriin Minlibajeva
22. mai, kell 18:30 Kehra terviserajad (koguneme terviseraja alguses) / juhendaja Joonas Kuuskla
22. mai, kell 18:30 Tabasalu spordikompleksi ees / juhendaja Liina Kasela
23. mai, kell 18:00 Õismäe raba terviserada, Vana-Rannamõisa tee parkla / juhendaja Ahto Tatter
23. mai, kell 17:00 Järve Terviserada, Merko parkla / juhendaja Toomas Tarm
23. mai, kell 18:30 Vääna-Jõesuu kooli parkla / juhendaja Liina Kasela
23. mai, kell 18:00 Vaela terviseraja parkla / juhendaja Janar Novitski
24. mai, kell 7:30 Järve Terviserada, Merko parkla / juhendaja Roman Fosti
24. mai, kell 7:30 Tabasalu Looduspargi väravas / juhendaja Liina Kasela
24. mai, kell 18:00 Harku Terviserada, Tähetorni parkla / juhendaja Liisa Kull
24. mai, kell 18:30 Kehra terviserajad (koguneme terviseraja alguses) / juhendaja Joonas Kuuskla
25. mai, kell 19:00 Keila Terviseraja parkla / juhendaja Urmas Paejärv
26. mai, kell 10:00 Vääna-Jõesuu kooli parkla / juhendaja Liina Kasela (edasijõudnutele, pikk jooks)
26. mai, kell 11:00 Aruküla Terviserada / juhendaja Vello Luts
26. mai, kell 18:00 Keila staadion / juhendaja Urmas Paejärv
26. mai, kell 18:30 Kehra terviserajad (koguneme terviseraja alguses) / juhendaja Joonas Kuuskla
HIIUMAA
22. mai, kell 18:00 Paluküla terviserada / juhendaja Alari Remmelg
IDA-VIRUMAA
20. mai, kell 17:30 Mäetaguse staadion / juhendaja Kaisa Kukk
21. mai, kell 18:00 Alutaguse tervisespordikeskus, Vasavere / juhendaja Kaisa Kukk
22. mai, kell 17:30 Narva Äkkeküla, laskesuusatamise staadionil / juhendaja Leonid Latsepov
22. mai, kell 18:00 Iisaku vaatetorni parkla / juhendaja Kaisa Kukk
22. mai, kell 18:00 Jõhvi, Heino Lipu stadion / juhendaja Deniss Šalkauskas
23. mai, kell 18:00 Narva, Linnuse 2 Joaoru rannahoone ees / juhendaja Inga Danilova
24. mai, kell 17:30 Jõhvi, Heino Lipu stadion / juhendaja Kaisa Kukk
25. mai, kell 10:00 Narva Äkkeküla, suusarendi juures / juhendaja Ksenia Vihrina
26. mai, kell 12:00 Voka staadion / juhendaja Kaisa Kukk
JÕGEVEMAA
23. mai, kell 18:00 Kuremaa terviseraja parkla / juhendaja Marika Kookla
JÄRVAMAA
20. mai, kell 18:00 Türi Tolli metsa terviserada / juhendaja Margus Pirksaar
LÄÄNE-VIRUMAA
21. mai, kell 18:30 Tapa Männikumäe terviserada / juhendaja Kaili Ots
22. mai, kell 19:00 Sõmeru terviseraja suusamaja / juhendaja Kelli Floren
23. mai, kell 17:30 Sõmeru terviseraja suusamaja / juhendaja Toomas Kiis
23. mai, kell 18:30 Tamsalu terviserada / juhendaja Kaili Ots
PÕLVAMAA
20. mai, kell 17:30 Saverna terviserada / juhendaja Taavi Põder
PÄRNU
22. mai, kell 18:00 Reiu-Raeküla terviseraja parklas / juhendaja Anu Piiroja
SAAREMAA
23. mai, kell 18:30 Kärla Terviserajad Parkla / juhendaja Raili Rüütel
TARTUMAA
20. mai, kell 18:30 TÜ Akadeemilise Spordiklubi ees / juhendaja Ragnar Rooba
20. mai, kell 18:00 Vapramäe terviserada, Loodusmaja juures / juhendaja Hannes Veide
21. mai, kell 18:30 Tartumaa Tervisespordi keskus (Elva) / juhendaja Hannes Veide
21. mai, kell 18:00 Lähte terviserada (all järve ääres) / juhendaja Marika Kookla
21. mai, kell 18:30 Tartumaa Tervisespordi keskus (Elva) / juhendaja Hannes Veide
21. mai, kell 18:30 Tähtvere Spordipark(rulliraja stardis) / juhendaja Rauno Laumets
22. mai, kell 18:30 TÜ Akadeemilise Spordiklubi ees / juhendaja Ragnar Rooba
23. mai, kell 18:00 Tartumaa Tervisespordi keskus (Elva) / juhendaja Katrin Mäesalu
25. mai, kell 10:00 Vooremäe Tervisekeskuse ees / juhendaja Hannes Veide
VALGAMAA
24. mai, kell 18:00 Pühajärve Spa parkla / juhendaja Leivo Sepp (rahulik 10km jooks)
25. mai, kell 10:00 Harimäe vaatetorn / juhendaja Leivo Sepp (rahulik 10km maastikujooks)
VILJANDIMAA
20. mai, kell 18:30 Viljandi järve terviserada (alguspunkt Männimäe lasteaia parkla) / juhendaja Inga Kree
22. mai, kell 18:30 Viljandi järve terviserada (alguspunkt Männimäe lasteaia parkla) / juhendaja Inga Kree
VÕRUMAA
21. mai, kell 11:00 Värska terviserada / juhendaja Taavi Põder
21. mai, kell 12:00 Värska terviserada / juhendaja Taavi Põder
21. mai, kell 17:30 Võru-Kubija Terviserada / juhendaja Raido Ränkel (võta trenni kaasa käimise- või lühemad suusakepid, millega saab kõndida)
26. mai, kell 10:30 Võru-Kubija Terviserada / juhendaja Jürgen Külm
Tagasi üles