WRC-sõitjat võrreldi pannkoogi ja Belgia vahvliga

Toimetas Karl Juhkami
Copy
Gregoire Munster
Gregoire Munster Foto: Rita Franca / SIPA

Soome ralliportaali rallit.fi värskeimas taskuhäälingus võeti muu hulgas luubi alla WRC-sarja debütant, M-Spordiga kihutav Gregoire Munster, kes stuudios olijatelt just ülemäära kiidusõnu ei teeninud.

Mitte et selleks ka põhjust peaks olema, sest 25-aastane Munster on senise viie MM-etapiga teeninud kõigest kaheksa punkti, millega hoiab MM-sarja üldarvestuses alles 13. kohta.

Luksemburgi litsentsiga võistleva belglase tänavuseks parimaks tulemuseks on Horvaatia ralli seitsmes koht. Munsteri hooajale annab mõru meki ka tõsiasi, et tiimikaaslane Adrien Fourmaux on sama ajal Fordiga lõpetanud tänavu kahel korral poodiumil ja on hooaja kokkuvõttes praegu neljas. 

«Kui Elfyn Evans oli [Portugali rallil, kus ta katkestas] pannkook, siis Gregoire Munster oli selline pannkook, mis ei jõudnud isegi pannile,» sõnas rallit.fi reporter Aki Hietavala taskuhäälingus.

«Tal on ka Belgia pass, mis tähendab, et ta on nagu Belgia vahvel, lihtsalt toores,» lisas teine põrinažurnalist Toni Heinonen.

«Seis on päris kurb. Kuigi ta sõidab esimest aastat, oleks tore, kui ta vahel ka finišisse jõuaks,» osutas Hietavala M-Spordi mehe Portugali saavutusele, kui ta eelviimasel katsel teelt välja sõitis.

Autoralli MM-hooaeg jätkub reedel, mil avapaugu saab Sardiinia ralli.

Tagasi üles