Rasmus Mägi jäi Teemantliiga etapil esikolmikust välja (1)

Rasmus Mägi seni ainsas tiitlivõistluste medalist möödub tänavu kümme aastat.
Rasmus Mägi seni ainsas tiitlivõistluste medalist möödub tänavu kümme aastat. Foto: Tairo Lutter

Kergejõustiklane Rasmus Mägi tuli Teemantliiga võistlusel Stockholmis meeste 400 meetri tõkkejooksus ajaga 48,72 viiendaks.

Jooksu võitis brasiillane Alison dos Santos 47,01ga, teine oli Briti Neitsisaarte jooksja Kyron McMaster 48,05ga ja ameeriklane C.J. Allen 48,12ga. Mägi võitles viimastel meetritel neljanda koha eest ning sai rootslase Carl Bengströmiga kirja võrdse aja, läänenaabri paremust tuli tunnistada fotofinišis.

400 m tõkkejooksu tulemused Stockholmi Teemantliiga etapil

32-aastase Mägi peamine eesmärk sel hooajal on seotud tema neljandate olümpiamängudega Pariisis. Hooaja avas ta vaid kaheksa päeva tagasi USAs Eugene’is toimunud Teemantliiga etapil, kui sai ajaks 48,85. Neljapäeval Oslos jooksis Mägi hooaja tippmargi 48,56 ning sai neljanda tulemuse. Mullu jäi Mägi hooaja parimaks tulemuseks 47,99.