Kiidron ei suutnud Viktoriat kaotusest päästa

Mariel Gregor
Kaarel Kiidron
Kaarel Kiidron Foto: Allikas: toetantammekat.eu

Jalgpallur Kaarel Kiidroni koduklubi Žižkovi Viktoria kolmemänguline kaotuseta seeria Tšehhi kõrgliigas sai lõpu 0:2 allajäämisega Praha Slaviale.

Viktoria õnn pöördus paremuse poole (10 järjestikuse kaotuse järel võeti kolme mänguga seitse punkti) täpselt samal ajal, kui Kaarel Kiidron edutati põhikoosseisu. Seekord ei suutnud aga ka tema osalus meeskonda kaotusest päästa, kirjutab Soccernet.ee.

Poolaeg Prahas lõppes väravateta, ent teisel poolajal lõi kodumeeskond kaks vastuseta väravat. Kiidron tegi kaasa kogu kohtumise, vigastatud Siim Tenno koosseisu ei kuulunud.

Viktoria jätkab viimasel tabelireal, kuus vooru enne hooaja lõppu lahutab neid ihaldatud püsimajäämise kohast kuus punkti.