VIDEOD Euroliiga kuningas Ataman pole veel kumbagi Kreeka liiga finaali lõpuni näinud

Jarmo Jagomägi
, Reporter
Copy
Ergin Ataman.
Ergin Ataman. Foto: Annegret Hilse/reuters/scanpix

Kreeka korvpalli meistrivõistluste finaalseeriat juhib Piraeusi Olympiacos 2:0. Karismaatilise peatreeneri Ergin Atamani vedamisel Euroliiga võitnud Ateena Panathinaikosel on selg vastu seina.

Mängudest vahest et enamgi kõneainet ongi pakkunud türklasest loots. Keevalise loomuga Ataman pole kumbagi senist finaali lõpuni vastu pidanud.

Esimene lahingu võitis Olympiacos võõrsil 89:84. Kohtunikud saatsid Atamani teise tehnilise veaga riietusruumi, kui mängida jäi 1.51.

«Nüüd ma mõistan, miks siinses jalgpallis ei vilista Kreeka kohtunikud suuri mänge. Nüüd saan sellest väga hästi aru. Kõik on juba paika pandud,» räuskas peatreener riietusruumi poole liikudes. Hiljem ei ilmunud ta ka kohustuslikule pressikonverentsile.

Teise matši võitis Olympiacos kodus 92:86. Ataman pidas vastu grammi kauem! Kui kellale oli jäänud 38 sekundit, sattus ta sõnasõtta vastaste tagamehe Isaiah Canaaniga. Tulemus: kaks tehnilist viga ja eemaldamine.

Olympiacos vajab kolmandaks järjestikuses Kreeka meistritiitliks nüüd veel vaid ühte võitu. Seeria jätkub täna õhtul Ateenas.

Tagasi üles