Djokovici opereerinud arst on kiire taastumise osas skeptiline

Johannes Lokotar
Copy
Novak Djokovic.
Novak Djokovic. Foto: CHRISTOPHE SAIDI/SIPA/SCANPIX

Serbia tennisisti Novak Djokovici vigastus Prantsusmaa lahtistel osutuks nii tõsiseks, et paar päeva tagasi tehti serblase põlvele operatsioon. Lõikust läbi viinud arst on kiire taastumise osas skeptiline.

Eelmisel nädalal võitles Djokovic Prantsusmaa lahtistel viiesetilises mängus vigastusest hoolimata Francisco Cerundolo vastu ning loobus hiljem põlvevalu tõttu veerandfinaalis mängimast.

Suure tõenäosusega peab esireketi kohalt kolmandaks langenud Djokovic vahele jätma 1. juulil algava Wimbeldoni turniiri ning küsimärgi all on osalemine Pariisi olümpiamängudel.

Djokovici põlve opereerinud arst on kiire, 100-protsendilise taastumise osas skeptiline, vahendab The Tennis Gazette. Ta ütles: «Alati võib unistada, et taastumine on kiire, kuid ainult koormust järk-järgult suurendades saab näha, kas põlve ümber tekib valu või turse.»

Djokovic ise soovib pärast operatsiooni võimalikult kiiresti tennise mängimise juurde naasta, vahendab Yahoo spordiportaal. Mees ütles, et operatsioon kulges hästi. Tennisist lisas: «Olen väga tänulik arstide meeskonnale, kes on minu kõrval olnud. Samuti olen tänulik tohutule toetusele, mida olen saanud fännidelt. Annan endast parima, et olla terve ja võimalikult kiiresti väljakule naasta.»

Tagasi üles