Johannes Erm sai veel ühe kopsaka preemia

Postimees Sport
Copy
Johannes Erm 13. juunil Tallinna lennujaamas.
Johannes Erm 13. juunil Tallinna lennujaamas. Foto: Madis Veltman

Tallinna linnavalitsus eraldas Tallinna kultuuri- ja spordiametile reservfondist 6000 eurot, et tunnustada Johannes Ermi ja tema treeneri Holger Peeli saavutusi kergejõustiku Euroopa meistrivõistlustel Roomas Itaalias.

«Tallinlane Johannes Erm võitis Euroopa meistrivõistlustel Roomas kümnevõistluses kuldmedali, mida oleme oodanud pea 26 aastat, vägev võit!» sõnas abilinnapea Madle Lippus, kes preemia üle andis.

«Tallinn peab oluliseks tänada ja tunnustada oma sportlasi, kes on rahvusvahelistel tiitlivõistlustel silma paistnud. Säravatele tiitlitele eelneb tohutu suur järjepidev töö, kuid selline tulemus tõestab, et pingutus viib sihile ja see on innustuseks ka meie noortele sportlastele. Tänan Johannes Ermi ja tema treenerit Holger Peeli, kelle saavutuse üle võib uhke olla kogu Eesti,» lisas ta.

Holger Peel, Madle Lippus ja Johannes Erm.
Holger Peel, Madle Lippus ja Johannes Erm. Foto: Jelena Rudi

Johannes Erm tuli 11. juunil Roomas Euroopa meistriks kümnevõistluses. Johannes Ermi premeeriti 4000 euroga ja tema treener Holger Peel sai preemiaks 2000 eurot. Preemiad anti Euroopa meistrile ja tema treenerile üle 18. juunil Tallinna linnavalitsuse pressikonverentsil.

Tallinn tunnustab tallinlastest sportlaste ja nende treenerite kõrgeid sportlikke saavutusi nii olümpiamängudel, maailmameistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel kui ka Euroopa mängudel.

Tagasi üles