Naiste võrkpallifinaali avamängus jäi peale Viljandi

Naiste võrkpallimeistrivõistluste finaali avamängu võitis Viljandi Metall (kollases). Foto: Elmo Riig / Sakala

Täna tehti algust naiste võrkpalli Eesti meistrivõistluste finaalseeriaga, kus kohtuvad Viljandi Metall ja Viimsi Spa. Avakohtumises jäi 3.2 peale Viljandi.

Viljandi kaotas kodusaalis avageimi 18:25, võitis siis teise ja kolmanda 26:24 ja 25:22 , kuid loovutas taas neljanda kindlalt 15:25. Otsustavas viiendas geimis suudeti aga oma paremus taas maksma panna - 15:12.

Mõlemad naiskonnad alistasid poolfinaalides oma vastased kindlalt mängudega 3:0. Viimsi oli parem Pärnu Võrkpalliklubist ning Viljandi võitis poolfinaalseerias Võru naiskonda. Kumbki võistkond ei loovutanud finaali pääsedes mitte ühtegi geimi.

Finaalseeria teine mäng peetakse laupäeval Tallinnas, kulla pälvimiseks on vaja kolme võitu.