Dmitri Kruglovi koduklubi langes valusalt karikasarjast

Dmitri Kruglov
Dmitri Kruglov Foto: fc-rostov.ru

Eesti jalgpallikoondislase Dmitri Kruglovi koduklubi FK Rostov langes välja Venemaa karikasarjast, kui poolfinaalis kaotati 0:2 Kaasani Rubinile.

Rostov püsis Kaasanis suurema osa ajast viigiseisul, aga 81. minutil viis Salvatore Bocchetti kodumeeskonna juhtima ning minut hiljem duubeldus vahe Igor Smolnikovi omavärava tõttu. Kruglov tegi kaasa kogu kohtumise, vahendab soccernet.ee.

Rostov jäi teist aastat järjest napilt finaali ukse taha. Eelmisel hooajal kaotati poolfinaalis penaltiseeria järel Vladikavkazi Alaniale. Rubini finaalivastase selgitavad täna õhtul Moskva Dinamo ja Nižni Novgorodi Volga.