Messi eksis penaltiseerias, kuid Argentina pääses poolfinaali

Tõnis Grepp
, Reporter
Lionel Messi
Lionel Messi Foto: SCANPIX/REUTERS

Copa America veerandfinaalis kohtusid valitsev maailmameister Argentiina ja Ecuador, kes pidid edasipääseja selgitama välja penaltiseerias.

Argentina läks kohtumist juhtima 35. minutil, kui väravavõrku sahistas Lisandro Martinez. Ecuador teenis 62. minutil penalti, kuid selle lõi Enner Valencia posti. Mängu teisel üleminutil viigistas seisu Ecuadori mängija Kevin Rodriguez ning mõlemat võistkonda ootas ees penaltiseeria.

Esimesena läks Argentina meeskonnast lööma nende kapten ning jalgpalli elav legend Lionel Messi, kes lõi palli latti. Ülejäänud neli Argentina penaltilööjat ei eksinud. Sangariks kerkis nende puurilukk Emiliano Martinez, kes tõrjus kaks Ecuadori penaltit.

Argentina jäi penaltiseerias peale 4:2 ning neile tuleb poolfinaalis vastaseks Kanada-Venezuela paari võitja. Teises tabelipooles mängivad veerandfinaalkohtumised Uruguay-Brasiilia ning Kolumbia-Panama.