Klavan ja AZ andsid viimasel minutil võidu käest

Ragnar Klavan (punases)
Ragnar Klavan (punases) Foto: SCANPIX

Hollandi jalgpalliliigas kaotas Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar tähtsaid  punkte, kui koduväljakul viigistati 2:2 Twentega.

AZ asus kohtumist kahel korral juhtima, kui mõlemal korral oli täpne Jozy Altidore.

Mängu lõpus tõi Alkmaar küll kaitsetugevust juurde, kui 84. minutil tuli poolkaitsja Rasmus Elmi asemel mängu Ragnar Klavan, kuid vaatamata sellele lasti mängu viimasel minutil endale 2:2 viigivärav lüüa.

Alkmaari pearivaal liigatiitlile Amsterdami Ajax purustas 5:0 Heerenveeni ning juhib liigat nüüd kolme punktiga AZi ees.