Valitsev Eesti jalgpallimeister FC Flora alustas kolmapäeval eurohooaega, kui Meistrite liiga esimese eelringi avakohtumises võõrustati sloveenide NK Celjet.

Kodusel Lilleküla staadionil kaotati Sloveenia meistrile NK Celjele 0:5.

Esimene värav löödi juba 7. minutil, kui vastaste skoori avas Aljoša Matko. Ei läinud palju aega mööda, kui sloveenlaste poolt lõi 10. minutil värava Damjan Vukliševič, mis viis külalised juba 2:0 juhtima.

21. minutil oli vastastel võimalus ka kolmandaks väravaks, kui Matko sai proovida penaltipunktilt, kuid väravat sellest ei sündinud. Kolmanda värava lõid vastased avapoolaja esimesel üleminutil, kui palli sai väravasse Mark Zabukovnik.

71. minutil jõudis Celjet juba neljanda väravani, kui vahetusest sekkunud Rolando Aarons lõi palli võrku.

Mängu viimane värav sündis 90. minutil, kui Flora kaotas palli ning vastased jooksid kiirrünnakusse, kus tänase mängu viienda värava lõi Tamar Svetlin.

Flora ja Celje korduskohtumine peetakse järgmise nädala teisipäeval, 16. juulil kell 20.00 Sloveenias.