Levadia alustas eurohooaega Leedus võiduga

Värava löönud Richie Musaba.
Värava löönud Richie Musaba. Foto: @fcilevadia/Instagram

Konverentsiliiga esimeses eelringis oli Tallinna FCI Levadia võõrsil vastamisi Leedu kõrgliigatiimi FA Šiauliaiga. Kohtumine Šiauliais lõppes Levadia 2:0 võiduga.

Levadia alustas mängu hästi, kui juba 7. minutil pääseti kohtumist juhtima, kui nurgalöögi järgse olukorra järel lõi palli väravasse Richie Musaba.

Teine värav löödi 23. minutil kui tsenderduse järel suunas Edgar Turi palli peaga posti kõrvale.

Levadial oli veel mitmeid võimalusi mõlemal poolajal, kuid väravasse rohkem palle ei jõudnud.

Korduskohtumine kahe meeskonna vahel peetakse 18. juulil kell 19 Tallinnas A. Le Coq Arenal.

Kui Levadial õnnestub ka korduskohtumine, tuleb meeskonna vastaseks Horvaatia kõrgliiga neljas meeskond NK Osijek.