Paide alustas eurohooaega võiduga

Paide linnameeskond peab alistama islandlaste Stjarnani, et pääseda järgmisesse eelringi. Ennustusportaalide silmis ollakse autsaiderid. Foto: Liisi Troska/@paidelinnameeskond/Instagram

Paide Linnameeskond alistas Konverentsiliiga esimeses eelringis Walesi kõrgliigaklubi Bala Towni 2:1.

Esimesel poolajal ühtegi väravat ei löödud, kuid esimesena lõi palli väravasse 64. minutil Paide, kui vahetusest sekkunud Abdoulie Ceesay lõi Patrik Kristali söödu järel palli posti kõrvale võrku.

Paide läks esimesel üleminutil kohtumist 2:0 juhtima, kui Predrag Medici palli väravasse suunas.

Paidel kaheväravaline edu ei püsinud kaua, kuna viiendal üleminutil põhjustas Daniel Luts penalti, mille realiseeris Joshua Ukek.

Selle paari korduskohtumine toimub uue nädala neljapäeval Pärnu Rannastaadionil.