Henri Drell viskas suveliiga kohtumises 12 punkti

Henri Drell (kõige parempoolsem).
Henri Drell (kõige parempoolsem). Foto: Mark Schiefelbein / AP / Scanpix

Eesti korvpallikoondislase Henri Drelli koduklubi Chicago Bulls kaotas läinud ööl korvpalli NBA suveliigas Golden State Warriorsile 82:92.

Drell sai platsil mängida ligikaudu 28 minutit. Selle aja jooksul suutis ta visata 12 punkti ning noppida kolm lauapalli.

Eestlane tabas kolmest kaugviskest ühe, kuuest kahepunktiviskest kolm ning neljast vabaviskest kolm.

Chicago Bullsi resultatiivseim mängija oli Leedu koondise esindaja Matas Buzelis, kes suutis koguda 28 punkti. Talle järgnesid Adama Sanogo 16 ning DJ Steward 15 punktiga.

Vastasmeeskonna resultatiivseim oli Brandin Podziemski, kes teenis 21 punkti.

Paar päeva tagasi toimunud esimeses suveliiga kohtumises sai Henri Drell mänguaega 24 minutit. Nende minutite jooksul viskas Drell kuus punkti, võttis kuus lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, kaotas kahel korral palli, tegi kaks vaheltlõiget ja tegi ühe vea. Selle kohtumise võitis Chicago Bulls Milwaukee Bucksi vastu 96:89.

Chicago Bullsi suveliiga peatreener on Billy Donovan III. NBA suveliiga toimub 12.–22. juulil Las Vegases.

Drell tegi oma esimese mängu Chicago Bullsi eest NBAs möödunud aasta 21. detsembril.