Raju 9 võistlejad astuvad kõigi pilkude all kaalule

Alik Tseiko maadlushoos

FOTO: fitness.ee

Sel laupäeval toimub Tallinnas, Kalevi Spordihallis Eesti suurim võitlusspordiüritus Raju 9. Õhtuste profimatšide ametlik kaalumine leiab aset reedel kell 18:00 Ülemiste Keskuse aatriumis.

Lisaks saab kuulata, kuidas on sujunud Eesti võitlejate ettevalmistused Rajuks. Üritusele lisavad vürtsi meelierutavad QOQO Rajutüdrukud.

«Raju kaalumine toimub päev enne üritust, et sportlastel oleks rohkem aega võistluseks taastuda. Kuna kaalu langetamise protsess on väga intensiivne ja kestab mitu nädalat, siis võimaldab pikem taastumisperiood enne matši teha sportlastel võimsama esituse,» rääkis kaalumisest MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaar. «Võistluseks kaalu langetades on võimalik kaotada 10 kuni 12 protsenti kehakaalust, pärast kaalumist hakatakse kohe vedelikutaset organismis taastama ning suurem kaal annab puuris kindlasti eelise vastase suhtes,» selgitas Tõnissaar.

Reede õhtul astuvad Ülemiste keskuses kaalule Eesti sportlased Alik Tseiko, Lauri Ülenurm, Jass Murutalu, Ilja Drovnjašin, Lauri Mägi, Helin Paara ja Jüri Jõgiste. Lisaks on kaalumisel välissportlased Prantsusmaalt (Souksavanh Khampasath ja Nicolas Joannes), Rootsist (Martin Wojcik ja Pannie Kianzad), Poolast (Tomasz Kozminski) ja Lätist (Artur Ostrovsky ja Alexey Povulans).

Tagasi üles