BLOGI Paide kaotas avamängu Islandil napimast napimalt

Paide Linnameeskonnda mängijad (tumedas).
Paide Linnameeskonnda mängijad (tumedas). Foto: Urmas Luik / Pärnu Postimees

Eesti Premium Liiga neljas klubi Paide Linnameeskond kaotas neljapäeval Islandil peetud Konverentsiliiga teise eelringi mängus Garðabæri Stjarnanile 1:2. Postimees vahendas mängu tekstipõhises otseblogis.

Enne mängu

Konverentsiliiga esimeses eelringis alistas Paide Linnameeskond kahe mängu kokkuvõttes Walesi kõrgliigaklubi Bala Towni 3:2. Võõrsil toimunud avamängu asus 64. minutil juhtima Paide, kui vahetusest sekkunud Abdoulie Ceesay lõi Patrik Kristali söödu järel palli posti kõrvale võrku. Eduseis kasvatati Predrag Medici väravast 2:0 peale, aga viiendal viiendal üleminutil põhjustas Daniel Luts penalti, mille realiseeris Joshua Ukek.

Kordusmäng toimus Pärnu rannastaadionil, kus Paide jäi juba 12. minutil kaotusseisu. Mida mäng edasi, seda rohkem initsiatiivi haaras Paide, kuid normaalajal viigiväravani ei jõutud, mis tähendas lisaaega.

Sihini jõuti päris viimasel hetkel, lisaaja esimesel üleminutil kõmmutas Oskar Hõim paarikümnelt meetrilt Paide koondskooriga 3:2 järgmisesse ringi.