Eesti meisterklubi Tallinna FC Flora võitis teisipäeva õhtul Lilleküla staadionil Konverentsiliiga teises eelringis 5:2 San Marino klubi AC Virtust.

Paari esimene kohtumine peeti San Marinos, kus mängiti väravateta viiki. Mullu esimest korda San Marino meistriks tulnud Virtus osutas Florale südikat vastupanu.

Flora teenis juba mängu neljandal minutil penalti, mille realiseeris kindlalt Mark Anders Lepik. Riietusruumi läks Flora 1:0 eduseisus, kuid sealt naastes, teenis kolm minutit hiljem Marco Lukka punase kaardi ja jättis Eesti klubi vähemusse. Viigivärava suutis Virtus lüüa 68. minutil, kui jala sai valgeks Simone Benincasa. Üheksa minutit hiljem läks Flora taas juhtima penaltist, mille realiseeris Rauno Sappinen. San Marino klubi ei jätnud jonni, prooviti ja prooviti ning lõpuks suudeti taas seis 88. minutil viigistada. Ees ootas lisaaeg!

Flora läks esimese seitsme minutiga juba 4:2 juhtima, mõlemal korral tegi skoori Rauno Alliku. 101. minutil teenis Virtus penalti, kuid 11 meetri pealt ei suutnud Mario Barone palli väravasse saata. Lisaaja viimasel minutil kasvatas Vladislav Kreida edu veelgi, Florale 5:2 võit.

Kolmandas eelringis ootab Florat ees kas Islandi meistri Reykjaviki Vikinguriga või Albaania meistri KF Egnatiaga.