Täna mängisid kaks Eesti klubi Konverentsiliigas teises ringis: Kui Paide Linnameeskond alistas 4:0 Stjarnani, siis Levadia pidi kodus tunnistama Osijeki paremust.

Paide ja Stjarnani esimene kohtumine peeti viimaste kodus Islandil, kus nad suutsid ka 2:1 Eesti klubit võita. Pärnu Rannastaadionil peetud korduskohtumises viis Paide 29. minutil 1:0 juhtima Henrik Ojamaa. Riietusruumidest naastes skooris 46. minutil Robi Saarma. 11 minutit hiljem sai jala valgeks Abdoulie Ceesay ning võimsale esitusele pani punkti Michael Lilander. Paidele 4:0 võit ning pääs järgmisesse vooru.

Levadia kohtus neljapäeval kodus Horvaatia klubi Osijekiga. Viimased võitis 5:2 paari esimeses mängus. Lillekülas oli seis palju tasavägisem. Kui avapoolajal mängiti väravateta viiki, siis suutsid vastased ikkagi 63. minutil skoori teha. Levadial sellele vastust polnud ja langeti seega ka Konverentsiliigast välja.

Paidet ootab järgmises ringis ees Rootsi klubi Häcken, kus viimased võõrustavad paari esimest kohtumist 8. augustil.