VIDEO Tõeline mammu! Argentina kõrgliigas löödi pöörane võiduvärav

Walter Bou
Walter Bou Foto: Kuvatõmmis videost

Argentina jalgpalli kõrgliigas läksid esmaspäeval vastamisi Lanus Atletico ning Tigre, kus pinget jagus mängu viimaste minutiteni.

Külalismeeskond Tigre läks avapoolajal 37. minutil 1:0 juhtima, kui õnnetul kombel saatis palli oma meeskonna võrku Lanuse poolkaitsja Ramiro Carrera.

Riietusruumidest naastes suutis Lanus seisu viigistada, kui jala sai valgeks 56. minutil Eduardo Salvio ning 13 minutit hiljem viis oma koduklubi 2:1 ette. Vaid neli minutit hiljem viigistas seisu Tigre ründaja Florian Monzon.

Otsustav moment sündis mängu 90. minutil, kui Lanuse mängija andis pika palli ette Walter Boule, kes nahkkera rinnaga omaks võttis ning siis käärlöögiga väravasse saatis. Lanusele 3:2 võit.

Lanus on sel hooajal pidanud Argentina kõrgliigas üheksa kohtumist. 15 punktiga ollakse praegu tabelis üheksandal kohal. Tigre on mänginud sama palju, kuid üheksa punktiga on nad 21. real.