VIDEO Vastast jalaga löönud Eesti jalgpallur saadeti platsilt minema (1)

Kuvatõmmis videost.
Kuvatõmmis videost. Foto: fc_ararat_women / Instagram

Eesti naiste jalgpalli kõrgliiga 13. voorus läksid pühapäeval vastamisi Tallinna FC Ararat ning Tallinna Kalev, viimased võitsid kohtumise 2:0.

Juba mängu 4. minutil viis Kalevi 1:0 juhtima Anett Vilipuu. 20 minutit hiljem suurendas Maria Orav edu veelgi. Kohtumise 78. minutil võitlesid palli pärast Kalevi paremkaitsja Birjo Rasmussen ning Ararati kapten Anastasija Južaninova, Rasmussen otsustas aga pärast valesöötu Južaninovat jalaga lüüa.

Punase kaardi teenisid nii Rasmussen kui ka Ararati treenerite tiimi kuuluv Manuk Sargsjan ning mõlemad pidid platsilt lahkuma.

Kalev on pidanud 14 kohtumist ning 20 punktiga ollakse tabelis neljandal kohal. Ararat on mänginud ühe kohtumise vähem ning istuvad 12 silmaga tabeli kuuendal real.

Kalev läheb järgmises voorus 24. augustil vastamisi Tallinna Floraga, Ararat sõidab laupäeval külla Tabasalule.