Karol Mets ja St. Pauli pääsesid napilt neljanda liiga klubi otsa koperdamisest

Karol Mets (paremal)
Karol Mets (paremal) Foto: IMAGO / Gabor Krieg / IMAGO / Picture Point LE / Scanpix

Karol Metsa koduklubi St. Pauli pääses Saksamaa karikavõistluste 1/32-finaalis napilt väljalangemisest, alistades 3:2 Regionalliga (tugevuselt neljanda liiga) klubi Hallescheri.

Hallescher avas skoori juba 11. minutil, mil palli lõi väravasse Cyrill Akono. Metsa klubikaaslane Johannes Eggestein viigistas teise poolaja alguses skoori, kuid 62. minutil taastas Marius Hauptmann Hallescheri eduseisu.

Alles üleajal tuli favoriit keerulisest olukorrast välja. St. Pauli päästis hävingust  Adam Dzwigala, kes viigistas 90+4. minutil seisu. Lisaajal sai otsustavaks Lars Ritzka 110. minuti tabamus, mis tegi St. Pauli võidunumbriteks 3:2.

Mets tegi kaasa kogu kohtumise ja korjas matši 119. minutil enda nimele ka kollase kaardi.

St. Pauli alustab Bundesliga hooaega järgmisel nädalal, mil esimeses kohtumises minnakse 25. augustil vastamisi Heidenheimiga.