Ränga vigastuse saanud jalgpallur viidi platsilt haiglasse

Danilo (punases) lebab maas ja on suurtes valudes.
Danilo (punases) lebab maas ja on suurtes valudes. Foto: Scanpix/AP

Sel nädalavahetusel algas taas Inglismaa jalgpalli kõrgliigas. Täna Nottingham Foresti ja Bournemouthi vahelises kohtumises sai esimeste keskpoolik Danilo ränga vigastuse.

Mäng oli kestnud vaid paar minutit. Danilo oli õhuvõitluses koos Bournemouthi ründemehe Antoine Semenyoga ja Foresti mees maandus halvasti oma pahkluu peale.

Mäng katkestati mitmeks minutiks, väljakule toodi Foresti logoga kardinad, mille taga meedikud hoolitsesid Danilo eest. «See oli meie kõigi jaoks kohutav hetk,» ütles Foresti peatreener Nuno Espírito Santo pärast mängu.

Arstid tohterdasid Danilot Nottingham Foresti logoga kardinate varjus.
Arstid tohterdasid Danilot Nottingham Foresti logoga kardinate varjus. Foto: Scanpix / Action Images via Reuters

Kui Danilo oli platsilt kanderaamiga minema viidud, siis mäng jätkus. 26. minutil lõi avavärava Foresti ründaja Chris Wood. Bournemouth suutis võõrustajate puuriluku lahti murda neli minutit enne normaalaja lõppu, kui Semenyo paari meetri pealt palli väravasse saatis. Lõppskooriks jäi 1:1.

Foresti juhendaja sõnas, et Danilo on haiglas. «Ta murdis oma pahkluu, asi on tõsine. Hea uudis on see, et ta seisund on stabiilne, räägib ning on teadvusel.»

Inglismaa kõrgliiga järgmises voorus sõidab Forest külla Southamptonile. Bournemouth võõrustab kodus Newcastle'it.