Haaland aitas City juubelihõngulises mängus võiduni (1)

Erling Haaland
Erling Haaland Foto: Paul Terry / Sportimage / Cal Sport Media / SCANPIX

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas alustas viienda järjestikuse tiitli suunas teekonda Manchester City, alistades 2:0 Londoni Chelsea. Norra tähtründaja Erling Haaland lõi oma 100. kohtumises City eest mängu avavärava.

24-aastase Haalandi jaoks tähistas 18. minutil löödud 1:0 värav City eest 91. väravat. Chelsea suutis küll poolaja lõpus korra City väravavõrku sahistada, kui Nicolas Jacksoni värav oli VARi hinnangul löödud suluseisust.

Teisel poolajal sai Haaland kollase kaardi ning Chelsea tegi kõvasti vahetusi, kuid Londoni meeskonda see koduväljakul ei aidanud. 84. minuti lõi 2:0 värava Mateo Kovačić.

Premier League’i tänases teises mängu võitis Brentford 2:1 Crystal Palace’it. Esimeses voorus on veel pidamata üks mäng, kui homme lähevad vastamisi Tottenham ja Leicester.