Täna algas Otepääl Tehvandi spordikeskuses suvebiatloni MM, kus juunioride supersprindi finaalis sai 20-aastane Mark-Markos Kehva noormeeste seas kaheksanda koha.

Juunioride maailmameistritiitli pälvis tšehh David Elias (19.32,8), kellele kaotasid hõbeda saanud horvaat Matija Legovic 10,2 sekundiga ning pronksi saanud rootslane Victor Berglund 13,2 sekundiga.

Kvalifikatsioonide kokkuvõttes paremuselt viienda aja kirja saanud Kehva kaotas liidrile 41,7 sekundiga.

Teise eestlasena oli ka finaalis stardis 19-aastane Rasmus Tiislä, kes sai 26. koha ning kaotas liidrile pea kolme minutiga.

Suvebiatloni MM jätkub Tehvandil juba täna kell 17, kui juunioride supersprindi finaalis selgitatakse välja maailmameister neidude seas.

Homme asuvad võistlustulle juba nii Eesti kui ka rahvusvahelised tipptegijad kui võisteldakse täiskasvanute supersprindis, mille kvalifikatsioonid peetakse meeste arvestuses kell 10.15 ja naiste arvestuses kell 13.