VIDEO Ott Tänaku tütar tundis võidurõõmu

Ott Tänak koos tütar Miaga.
Ott Tänak koos tütar Miaga. Foto: Ott Tänak Facebook

Rallimaailmameistri Ott Tänaku tütar Mia Tänak osales sel aastal Eesti ratsaspordiliidu Talendijahi hooajal. Hobusel Romantika koolisõidus osalenud Tänak sai tunda võidurõõmu sarja viimasel etapil, kokkuvõttes tuli ta teisele kohale.

2019. aastal ralli maailmameistriks tulnud Ott Tänaku tütar Mia Tänak eelistab mootorispordi asemel hobujõudu. Sõna otseses mõttes. Aprillis alanud ratsaspordiliidu Talendijahi võistlussarjas oli kokku kavas kaheksa etappi ning viimane osavõistlus toimus nädala eest Anija vallas Toomingal.

«Olen uhke isa oma tütrele Miale, kes võitis konkursi Eesti Ratsastalendijaht 2024 lõppvooru. Imeline töö Mia ja Romantika!» kirjutas Ott Tänak sotsiaalmeedias.

Viimasel etapil tuli Tänak hobusel Romantika 76,825 punktiga võitjaks ning pälvis sarja kokkuvõtte 286,445 punktiga teise koha. Võitis Lisanna Kolberg 291,230 punktiga. Kolmas oli Lotta Valter 283,692 punktiga. Üldvõitja selgitamiseks liideti igas arvestuses kolme parema etapi ja finaali punktid.