Klavan sai Hollandis valusa kaotuse

Ragnar Klavan (palliga) AZ Alkmaari särgis.
Ragnar Klavan (palliga) AZ Alkmaari särgis. Foto: SCANPIX

Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar kaotas jalgpalli Hollandi liigas täna PSV Eindhovenile 2:3. Eestlane vahetati platsile teiseks poolajaks.

Alkmaar jäi mängu alguses 0:1 kaotusseisu, kuid poolajale mindi tänu Altidore ja Beerensi väravatele 2:1 eduseisul.

Koduväljakul mänginud PSV viigistas 77. minutil, kui oli täpne Jeremain Lens. Võiduvärava lõi kodumeeskond mängu kolmandal üleminutil ning selle autoriks oli Tim Matavž.

Liigatabelis hoiab AZ 58 punktiga teist kohta. Ajaxile kaotatakse kolme punktiga, kuid liidritel on ka üks mäng vähem peetud. Kolmandal kohal asuv PSV kaotab Alkmaarile ühe punktiga.