VIDEO 19-aastase vahe järel tõotatud maale jõudnud klubi läks tähistusega viraalseks

Sparta Praha.
Sparta Praha. Foto: Johan Nilsson/EPA/Scanpix

Sparta Praha fännide 19-aastane ootus sai viimaks läbi, kui nende lemmikud alistasid jalgpalli Meistrite liiga play-off'is 2:0 Rootsi klubi Malmö ja jõudsid nõnda alagrupiturniirile.

Veerandtunnise mängu järel oleks saanud Sparta juba juhtima minna, kui Kaan Kairinen nurgalöögi järel toimunud sündmuste tõttu määras kohtunik penalti. Veljko Birmančević lõi aga üle värava. Mõni minut hiljem oli ka Malmöl võimalus, kuid Peter Vindahl tegi Christianseni katsele hiilgava tõrje.

Kümme minutit enne lõppu sai Sparta taas penalti löömise võimaluse, mille nad realiseerisid: autoriks Lukas Haraslin. Paar minutit hiljem lisandus ka teine värav, autoriks Albion Rrahmani.

Vaata, millise videoga viimati 2005. aastal Meistrite liiga alagrupis mänginud Sparta tõotatud maale pääsemist tähistas: