Kalev/Cramo triumfeeris Rootsis peetud korvpalliturniiril

Kalev/Cramo.
Kalev/Cramo. Foto: Kalev/Cramo / Facebook

Eesti valitsev meister BC Kalev/Cramo osales sel nädalal Stockholmis peetud The Barton Clinicu sõprusturniiril, mille finaalis alistati 79:76 Rootsi klubi Norrköping Dolphins.

Kalev/Cramo alustas turniiri eile veenva võiduga, kui poolfinaalis saadi 89:76 jagu Taani tippklubist Bakken Bearsist. Kalev/Cramo parimad punktitoojad olid Artem Kovalov ja Anrijs Miška, mõlema arvele jäi 14 silma.

Pühapäeval läks Kalev/Cramo finaalis vastamisi Norrköping Dolphinsiga, esimesed võitsid avaveerandi 18:15, kuid teisel veerandil suutis Dolphins poolajapausiks skoori viigistada (37:37). Põnev heitlus jätkus ka teisel poolajal, kuid Eesti klubi suutis ikkagi matši oma kasuks pöörata ning võitsid lõpuks 79:76. Üleplatsimees oli Kasper Suurorg, kelle arvele jäi 20 punkti kolm lauapalli ning neli vaheltlõiget.

Järgmisena ootab Kalev/Cramot ees juba Eestis peetav Epicbet Cup korvpalliturniir, kus osalevad tänavu Euroliigasse tõusnud Paris Basketball, Itaaliast kohale sõitev Kaspar Treieri koduklubi Napoli ning Hispaaniast saabuv Kristian Kullamäe tööandja Bilbao.

Kalev/Cramo kohtub neljapäeval Tondiraba jäähallis Parisiga. Päev pärast seda mängivad omavahel Napoli ja Bilbao. Kohamängud peetakse laupäeval.