VIDEO Eesti jalgpalli meistriliigas sündis uskumatult käpardlik omavärav

Marko Meerits
Marko Meerits Foto: FCNommeUnited / Facebook

Endine Eesti jalgpallikoondise väravavaht, praegu Nõmme Unitedi puuri valvav Marko Meerits lasi sisse karjääri ühe suurema apsu.

Äpardus juhtus kodumängus FC Kuressaare vastu 26. minutil. Väravaesisele pidama jäänud palli pudistas 32-aastane Meerits lõpuks enda võrku. Aga see polnud veel kõik.

Teisel poolajal pääses United Ousman Ceesay ja Henri Leoke tabamustest juhtima. Kuid külalised suutsid vastata. Taas sattus tähelepanu keskpunkti Meerits, kes vasakult äärelt tulnud tsenderduse sõrmede vahelt puterdas. Jaole sai Mattias Männilaan: 2:2!

Vaata videost:

Kindla liidri FCI Levadia seljataga jätkub vägev heitlus. Paide Linnameeskond alistas võõrsil 4:2 Nõmme Kalju, mis tähendab, et trio: Kalju, FC Flora ja Paide mahuvad kahe punkti sisse.