VIDEO Mbappe lõi Reali särgis esimesed väravad Hispaania kõrgliigas

Kylian Mbappé.
Kylian Mbappé. Foto: Scanpix / AFP

Hispaania jalgpalli kõrgliigas sõitis pühapäeva õhtul Real Betis külla Madridi Realile, kus sai jala valgeks ka viimaste suvine täiendus Kylian Mbappé.

Mbappél sai suvel Prantsusmaa suurklubiga Paris Saint-Germainiga kontraht läbi ning lõi seejärel käed Realiga. Tänavuse Hispaania kõrgliiga hooaja esimeses kolmes mängus on prantslane kuivale jäänud.

Pühapäeva õhtul Betisi vastu oli Real parem meeskond mõlemal poolajal. Külaliste puurilukk murti maha 67. minutil. Reali poolkaitsja Federico Valverde antis efektse söödu Betisi kaitseliini taha Mbappéle, kes palli väravasse suunas. Kaheksa minutit hiljem teenis Real penalti, mille Mbappé realiseeris. Lõppskoor 2:0 ja Realile kindel võit.

Nelja vooru järel juhib Hispaania kõrgliigas täiseduga FC Barcelona (12p). Teisel kohal oleval Realil on kaheksa silma. Lisaks neile on sama arvu punkte kogunud ka Madridi Atletico ja Villareal, kuid Realil on nendest parim väravate vahe (7:2). Järgmine voor peetakse pärast koondisepausi ehk 14. septembril.