Kodupubliku ees mänginud tennisist pääses USA lahtistel poolfinaali

Emma Navarro
Emma Navarro Foto: Scanpix / Getty Images via AFP

USA tennisist Emma Navarro (WTA 12.) alistas koduse suure slämmi turniiri veerandfinaalis 2:0 (6:2, 5:7) hispaanlanna Paula Badosa (WTA 29.).

Badosa ei saanud avasetis 23-aastase ameeriklanna vastu ning viimane võitis selle 6:2. Teises setis näitas aga hispaanlanna juba väga head mängu ning läks isegi 5:1 juhtima. Seejärel võttis Navarro ennast kokku, tegi imelise tagasituleku, viigistas seisu 5:5 peale ja võitis lõpuks seti 7:5.

Badosa servis kuus ässa, Navarro mitte ühtegi. Hispaanlanna tegi seitse topeltviga, ameeriklanna kahe vastu. Badosa realiseerimisprotsent esimeselt servilt oli 63 protsenti, Navarrol oli 71 protsenti.

Ameeriklannal ei saa olema kerge poolfinaal, sest seal tuleb talle vastu Arõna Sabalenka (ATP 2.) – Qinwen Zhengi (ATP 7.) vahelise matši võitja.

Teistes naiste veerandfinaalides kohtuvad omavahel veel Beatriz Haddad Maia (WTA 21.) – Karolína Muchová (WTA 52.) ja Iga Swiatek (WTA 1.) – Jessica Pegula (WTA 6.).