Rasmus Mägi võidutses Itaalias

Rasmus Mägi Pariisi olümpial.
Rasmus Mägi Pariisi olümpial. Foto: Tairo Lutter

Itaalias Brescias toimunud kergejõustikuvõistlusel võitis meeste 400 meetri tõkkejooksu Rasmus Mägi ajaga 48,61. Laupäeval 14. septembril osaleb Mägi Teemantliiga finaaletapil Brüsselis.

Mägi järel tuli World Athleticsi (WA) pronkstaseme võistlusel teiseks Katari esindav Abderrahman Samba (49,31). Neljapäeval Zürichis toimunud Teemantliiga etapil oli Samba teine (47,58) ja Mägi kolmas (48,02). Brescias tuli kolmandaks britt Alex Knibbs (49,69).

Naiste kõrgushüppes sai Elisabeth Pihela 1.82ga viienda koha ning oli U23 arvestuses teine. Pihela algkõrgus oli 1.78 ning sarnaselt 1.82ga ületas ta selle avakatsel. Järgmisena võttis ta ette 1.86, kuid ajas lati kõigil kolmel katsel maha. Võitis ukrainlanna Irina Gerašenko (1.86), sama tulemuse sai kirja kogu esinelik.

Naiste vasaraheites oli võistlustules Kati Ojaloo, kes oli 60.90ga viies. Võitnud taanlanna Katrine Koch Jacobsen võitis 71.02ga, teine oli itaallanna Sara Fantini (70.25) ja kolmas oli ameeriklanna Jillian Shippee (67.85).