VIDEO Valitseva maailmameistri väravavaht elas viha kaamera peal välja

Emiliano Martinez
Emiliano Martinez Foto: SCANPIX/REUTERS

Argentina jalgpallikoondis jäi MM-valikmängus 1:2 alla Colombiale. Pärast kohtumist polnud esimeste väravavaht Emiliano Martinez heas tujus.

Colombias peetud kohtumises läksid võõrustajad 25. minutil juhtima, kui nurgalöögi järgses olukorras tegi skoori keskkaitsja Yerson Mosquera. Poolajapausilt naastes viigistas Argentina skoori 48. minutil Nicolás Gonzálezi väravast. 60. minutil teenis Colombia penalti, mille realiseeris James Rodriguez. Argentina sellele vastata ei suutnud, Colombiale 2:1 võit.

Pärast lõpuvilet oli valitseva maailmameistri väravavaht Martinez vihane. Samal ajal, kui ta meeskonnakaaslaste ja vastastega rääkis, jälitas argentiinlast kaamera, mis ärritas puurilukku. 32-aastane jalgpallur lõi kaamerat parema käega.

Kaotusest hoolimata on Argentina sihiks 2026. aasta MM, kus soovitakse oma maailmameistritiitlit kaitsta. Lõuna-Ameerika MM-kvalifikatsioonis ollakse pärast kaheksat vooru tabeliliidrid (18 p), neile järgnevad Colombia (16 p) ja Uruguay (15 p).