VIDEO Vigastuspausilt naasnud Messi näitas vastastele koha kätte

Lionel Messi
Lionel Messi Foto: CHRIS ARJOON / AFP / Scanpix

Argentina jalgpallitäht Lionel Messi näitas, et on ka pärast vigastuspausilt naasmist suurepärases vormis.

Mäletatavasti vigastas Messi enda hüppeliigest juuli keskpaigus toimunud Copa America finaalmatšis. Pärast seda oli argentinlane sunnitud kõrvalt vaatama viit MLSi kohtumist ja nelja Põhja-Ameerika liigakarikamängu. Seda kuni eilseni, mil Põhja-Ameerika MLS-sarjas läksid vastamisi Miami Inter ja Philadelphia Union.

Neist esimese koosseisus tegi kohtumise kaasa ka vigastuspausilt naasnud Messi.

Miami Inter jäi juba teisel mänguminutil 0:1 kaotusseisu. Klubi aitas hädast välja just Messi, kes skooris neljaminutilise vahega kaks väravat (vastavalt kohtumise 26. ja 30. minutil) ning andis teise poolaja lisaajal Luis Suarezele väravasöödu.

Miami klubi võitis kohtumise 3:1.

«Ausalt öeldes olen natuke väsinud. Kuumus ja niiskus siin Miamis on kurnavad, aga ma tõesti tahtsin uuesti mängida,» ütles Messi pärast matši AFPle.

Ta lisas: «Taastumisperioodil liitusin tasapisi treeningutega, tunne oli hea, mistõttu otsustasimegi nüüd, et alustan mängimisega. Olen tõepoolest õnnelik.»