Võrkpallijuuniorid kaotasid kõik mängud

Eesti U20 võrkpallikoondis
Eesti U20 võrkpallikoondis Foto: volley.ee

Tšehhis toimunud võrkpalli juunioride EMi valikturniiril sai Eesti meeskond kirja viis kaotust. Viimases voorus tunnistati Sloveenia 1:3 paremust. Eesti lõpetas valikturniiri viimase kohaga.

Eesti võitis Sloveenia vastu avageimi 25:20, kuid järgmised kolm kaotati. Viimastes geimides kogusid eestlased vastavalt 18, 20 ja 17 punkti.

Eesti meeskond ei saanud turniiril mitte ühtegi võitu. Kõige lähemal oli positiivne tulemus kohtumises Rumeeniaga, kus asuti geimidega 2:1 juhtima, kui lõpuks võeti siiski vastu kaotus. Hispaania, Prantsusmaa, Tšehhi ja Sloveenia vastu võitsid eestlased ühe geimi. Turniiri võitis Hispaania, kes kindlustas koha finaalturniiril.