Töö kindlalt ära teinud Kalju hoiab Florat ja Paidet surve all

Alex Matthias Tamm (palliga)
Alex Matthias Tamm (palliga) Foto: Mati Hiis / Kalju FC

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel peeti täna kaks kohtumist. Nõmme klubide derbi kulges üsna ühepoolselt.

Tabeli põhjas virelev United jäi kaotusseisu juba 11. minutil. Kalju poolt oli täpne liiga suurim väravakütt Alex Matthias Tamm. Eesti koondise ründaja sahistas võrku 22. korda.

Ülejäänud väravad löödi teisel poolajal. Kalju aitasid Hiiu staadionil 300 pealtvaataja ees võidule Guilherme Smithi ja Mihhail Orlov tabamused.

Tabeli keskmike duellis andis Pärnu Vaprus koduplatsil võidu käest. Tartu Tammeka lõi 2:2 viigivärava alles 5. lisaminutil. Täpsema kohtumise ülevaate leiab SIIT!

Kui FCI Levadia tiitel on põhimõtteliselt kindel, siis nende seljataga käib tihe võitlus. Teist kohta hoidval Kaljul on koos 55, FC Floral 52 ja Paide Linnameeskonnal 50 punkti. Sel triol jääb pidada veel üheksa vooru.