Hea alguse järel murdunud Selver x TalTech langes Meistrite liigas konkurentsist

Lincoln Williams oli ka Hollandis Selver x TalTechi resultatiivseim mängija.
Lincoln Williams oli ka Hollandis Selver x TalTechi resultatiivseim mängija. Foto: Britt Mäekuusk/volley.ee

Eesti võrkpallimeister Selver x TalTech nüpeldas eelmisel nädalal Tallinnas peetud Meistrite liiga eelringi mängus Hollandi tšempionit Doetinchemi Orion Starsi nagu ise tahtis ja alustas hästi ka kordusmängu, ent seejärel panid vastased sisse järgmise käigu ja naersid viimasena.

Meenutame Eesti pealinnas toimunut: Selver loovutas geimides külalistele ainult 20, 21 ja 21 punkti. See tähendas, et Hollandis peetud kordusmängus piisanuks edasipääsuks ka kahe geimi võitmisest.

Eestlased alustasidki hästi ja jäid avageimis peale samamoodi nagu oli jäädud kodus – 25:20. Ent siis kõik muutus. Võõrustajad haarasid ise täieliku initsiatiivi ning andsid kolmes järgmises geimis Selver x TalTechile kõigest 20, 17 ja 19 punkti.