FOTO Harry Kane sai Saksamaa kõrgliiga kohtumises vigastada

Harry Kane (mustas särgis).
Harry Kane (mustas särgis). Foto: LUKAS BARTH-TUTTAS / AP / Scanpix

Laupäeval läksid Saksamaa kõrgliigas ehk Bundesligas omavahel vastamisi Leverkusen ja Müncheni Bayern, matš lõppes 1:1 viigiga. Kohtumise käigus sai vigastada Müncheni klubi staarründaja, britt Harry Kane.

Skoor avati 31. mänguminutil, mil värava autoriks oli Leverkuseni mängija Robert Andrich. Müncheni klubi viigistas kohtumise vaid kaheksa minuti pärast, kui võrku sahistas Aleksandr Pavlović.

Kohtumise teisel poolajal vigastas Müncheni klubi särgis mängiv Inglismaa koondise staaründaja Harry Kane vasakut hüppeliigest. «Kui Harry väljakult lahkub, on see tõsine probleem. See ei näe hea välja,» kommenteeris klubi spordidirektor Max Eberl juhtunut portaalile Zeit.

Müncheni Bayern mängib kolmapäeval Meistrite liigas Aston Villa vastu, mistõttu oodatakse infot Kane’i olukorra kohta suure huviga.

Müncheni Bayern on Bundesligas 13 silmaga esikohal. Teisel kohal platseerub RB Leipzig 11 ja kolmandal Leverkusen 10 punktiga. Saksamaa kõrgliigas mängib ka Eesti koondislane Karol Mets, kelle koduklubi St. Pauli hoiab turniiritabelis nelja silmaga 14. positsiooni.