VIDEO Enesevalitsuse kaotanud Lionel Messi sõimas kohtunikku

Lionel Messi
Lionel Messi Foto: Nathan Ray Seebeck / USA TODAY Sports via Reuters Connect / Scanpix

Laupäeval läksid USA jalgpallimeistrivõistlustel vastamisi Miami Inter ja Charlotte FC, mäng lõppes 1:1 viigiga. Neist esimese koosseisus mängiv Argentina vutistaar Lionel Messi sai lõpuvile järel kollase kaardi.

Skoori avas 57. minutil Charlotte'i mängija Karol Świderski. Miami klubi viigistas kohtumise 10 minuti pärast, värava autoriks oli Lionel Messi.

Seejärel kiskus mäng aga pingeliseks: 12. üleminutil andis Messi täpse söödu värava ette klubikaaslasele Luis Suarezele, kes lõi palli üle värava ja põrkas kokku Charlotte'i väravavahi Kristijan Kahlinaga. Messi leidis, et olukord väärinuks penaltit, kuid kohtunik otsustas teisiti, vahendab The Sun.

Otsus penaltit mitte määrata tekitas 37-aastases argentiinlases frustratsiooni. Pärast lõpuvilet läks ta kohtuniku juurde ja karjus: «Sa oled l*tapoeg.»

Kohtunik andis talle seepeale kollase kaardi.

MLS-liiga põhihooaja tabelit juhib Miami Inter 65 punktiga. Teine on La Galaxy 58 ja kolmas Columbus 57 silmaga. Charlotte FC asub hetkeseisuga 42 silmaga 16. kohal.