VIDEO Jalgpallimängu vaatamas käinud fänn teenis priske rahasumma

Kuvatõmmis videost.
Kuvatõmmis videost. Foto: @eurofootcom / X

Reedel võõrustas Praha Sparta Tšehhi jalgpalli kõrgliiga mängus Olomuci Sigmat. Kuigi kodumeeskond kohtumise kaotas, lahkus üks fänn staadionilt naeratus näol.

Avapoolajal viis 12. minutil võõrustajad juhtima Sparta ründaja Victor Olatunji. Poolajapausil korraldati fännide seas võistlus, kes suudab keskväljalt palli väravas olnud kasti sööta. Selle teoga sai hakkama üks Sparta fänn, mille järel rahvas rõkatas:

Mees teenis sellega miljon Tšehhi kroonit ehk umbes 40 000 eurot. Sparta klubi jaoks polnud teine poolaeg nii rõõmus. 86. minutiks oldi juba 1:3 kaotusseisus. Kuigi kodumeeskond suutis ühe värava tagasi lüüa, pidid nad tunnistama Sigma 3:2 paremust.

Pärast 9. mänguvooru on 22 punktiga ja parema väravate vahega Tšehhi kõrgliiga liider Praha Slavia. Sama palju punkte on teeninud ka teisel kohal olev Sparta. Kolmandal kohal on Plzeňi Viktoria (18p).